Kosmetika

V našem kosmetickém salonu nabízíme kompletní kosmetické ošetření, profesionální služby a individuální přístup. Je pro vás připravená celá řada různých kosmetických ošetření od základního pro velmi mladou pleť, až po pleť zralou a náročnou.

Naší hlavní kosmetickou řadou pro péči o klienty se po dlouhém a pečlivém výběru stala německá kosmetika Dr. Rimpler. Kosmetika, která pomocí nanotechnologie proniká do hlubších vrstev pokožky díky speciálním mikročásticím čistých esenciálních olejů kombinovaných s komplexem aktivních látek.  

Ošetření Vaši pleť zbaví napětí a podráždění, vrátí jí rovnováhu a svěžest. Potlačí projevy stárnutí, pleť projasní a dodá ji mladiství a sametový vzhled. V kombinaci s masáží se jedná o metodu a způsob jak dodat energii tělu i duši.

NAŠE SLUŽBY U VÁS DOMA

Máte málo času, nebo nemáte možnost navštívit kosmetický salon? Zůstáváte raději v pohodlí svého domova? Rádi přijedeme za Vámi. Veškeré kosmetické služby můžeme realizovat u Vás doma.Myslete na sebe a hýčkejte se.Kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem, podmínky dohodneme vždy individuálně.

CHEMICKÝ PEELING

Toto speciální ošetření obsahuje intenzivní vysoce koncentrované produkty z ovocných kyselin a květinových kyselin z ibišku. Pomáhá zvýšit obnovu buněk a revitalizuje pleť.Díky pravidelným procedurám bude nečistá pleť normalizovaná, kůže se zjemní a bude hladká.Vhodné pro všechny typy pleti, jizvy po akné, zralou stárnoucí pleť, rozšířené póry.Zlepšení Vaší pleti ať problematické nebo stárnoucí se projeví pravidelným navštěvováním kosmetického salónu.

OŠETŘENÍ PLETI

Ošetření Vaši pleť zbaví napětí a podráždění, vrátí jí rovnováhu a svěžest. Potlačí projevy stárnutí, pleť projasní a dodá ji mladiství a sametový vzhled. V kombinaci s masáží se jedná o  metodu regenerace a způsob jak dodat energii tělu i duši.

 
 

MIKROMASÁŽ

Mikromasáž očního okolí je speciální druh kosmetické masáže, kde je využíváno jemných hladivých tahů, kroužkování  a jemného střídání tlaku prstů tak, aby bylo dosaženo co nejefektivnějšího výsledku. Mikromasáž oblasti očního okolí je velmi účinná technika působící proti vráskám, otokům, váčkům a kruhům pod očima. Zpevňuje pokožku a působí preventivně proti jejímu ochabování. Při masáži dochází k regeneraci a vypnutí pokožky.

MASÁŽE OBLIČEJE A DEKOLTU

Patří mezi nejpříjemnější a zároveň nejúčinnější procedury v kosmetice. Masáž obličeje a dekoltu příznivě ovlivňuje oběhovou soustavu, zlepšuje prokrvení pleti, přísun kyslíku. Masáž také zmírňuje únavu, urychlí náš metabolismus, oddaluje proces stárnutí, zjemňuje jizvy a vrásky a  navodí příjemné uvolnění.

 

 
 

JACQUETOVÁ MASÁŽ

Jacquetová masáž podporuje látkovou přeměnu v kůži a usnadňuje odplavení produktů tkáňového metabolismu, napomáhá zklidnění pleti. Masáž je určena především pro mladistvou, mastnou, aknózní a nečistou pleť.

Copyright © 2014. All Rights Reserved.